Home

Sotul nu ma mai suporta

eu nu mai am putere daca ma crezi,ma chinui zilnic,pt ca nu stiu sa iau situatia ,incep sa cred ca eu sunt vinovata pt tot ce se intampla,ma face sa cred asta.am slabit nu mai am puteri deloc,ma sconbusolat de tot sotul meu,ma doare capul,am nuai idei ciudate in minte,dar fara el cred ca mas distruge si mai mult,asta cred eu ca lumea imi spune. 17 3. nu ma mai inteleg deloc cu sotul. ce sa fac ? analiz. 0 mesaje. 23 Apr 2008, 15:25. Citează. 13 1 Sotul nu e obiectiv. Cred ca n-o mai suporta in general. Din aceasta cauza barbatii insurati risca sa se ingrase: vin acasa, se uita in pat, nu le place ce vad si se consoleaza cu ceva din frigider. Pana la insuratoare era pe dos: veneau, vedeau ca nu au nimic in frigider si sareau in pat cu fata. Omul se afla in prima situatie buna ma numesc alexandra si am 20 de ani sunt casatorita si am un copilas de 2 luna. as dori un sfat in ceea ce priveste relatia mea cu sotul nu mai stiu ce sa cred, eu cred ca el nu ma mai iubeste. acum un an am aflat ca el tinea legatura cu o prietena ce o avuto inainte sa ne casatorim chear si dupa ce am aflat el tot cauta sa mai vorbeasca.

In ultimele luni, am fost mai tot timpul ingrijorata si chiar confuza. Nu-mi mai place de sotul meu. Nu mai suport sa stau in aceeasi casa cu el. Nu mai vreau sa vin in intampinarea lui. Nu vreau sa-i zambesc. Nu-mi doresc sa ies cu el la intalniri. Nu mai pot nici dormi in acelasi pat cu el, iar fiecare atingere a lui ma infioara si nu la. Eu acum am o mare dilema: eu nu am rupt legatura cu mama lui, ci lucrurile s-au petrecut cumva de la sine: ea m-a vorbit de rau in fata lui, el i-a spus ca daca o deranjeaza prezenta mea, n-o sa ma mai ia in vizita la ea, apoi cand el s-a tinut de cuvant, ea a inceput din nou sa ma vorbeasca urat si sa spuna ca nici nu ma vrea pe acolo Jocul asta a durat pana de curand cand EL a decis sa se desparta de mine ca nu ma mai suporta. Bine ca s-a terminat, ma simt mai bine acum fara el, imi este greu, nu mai am incredere mai deloc in mine, ma simt frustrata, umilita dar sper ca intr-o zi sa fie si pt mine lumin Problema este ca sotul meu nu ma intelege,dar nici eu nu ma pricep sa ma fac inteleasa.Am ajuns la foarte multe discutii pt ca el nu are rabdare sa asculte,nu incerca sa inteleaga dar nici ce are el nu vrea sa spuna.Este o persoana inchisa in sine,nu-i place sau nu stie,nu poate sa-si deschida sufletul in fata nimanui Nu s-a mai vorbit de multa vreme pe acest topic.insa simt nevoia sa ma adaug listei de femei care nu mai au nici 1% incredere in ea, care mereu sunt nervoase, stresate, si asmd.Eu am o relatie cu prietenul meu de 4 ani, si am 23 de ani.La inceputul relatiei totul a fost ok, sexul era chiar si de 2 ori pe zi, intre timp el a plecat in spania.

sunt disperata!nu ma mai inteleg cu sotul - intrebari

Imi spunea ca vrea sa se desparta de sotul ei pentru ca nu se mai intelege cu el si ca nu il mai suporta si ca daca se va intampla asta ne vom putea vedea de viata linistiti dar ii era teama ca sotul ii va lua copilul la divort desi are un loc de munca stabil, locuinta nu are pentru ca amandoi si in momentul de fata stau cu chirie Buna ziua! Sotul meu se comporta ciudat de vreo 5 ani incoace,se separase de mine, dormea in alta camera,nu ma mai suporta,era tot timpul nervos,pe fetita noastra pe care o iubea nu mai avea nici un interes p-tru ia, toate rudele mele apropiate nu le mai agrea, E.T.C. Anul trecut a cheltuit sume mari de bani si nea-m certat mult, apoi am gasit taria sa-l intreb ce facuse cu bani, a raspuns ca.

nu ma mai inteleg deloc cu sotul

Soacra mea nu ma mai suporta. Am mers cu sotia pe la maica-sa si de atunci a inceput totul. Ma acuza de tot felul de lucruri si vrea sa o intoarca pe sotie impotriva mea. Spre exemplu ieri i-am pus un pahar de bere cu sare pe margine, asa cum obisnuia ea sa bea. M-a acuzat ca ii pun otrava in bautura ca sa moara si sa iau casa. N-ar fi o idee rea insa nu am intentii de genul Deci - ce am vrut sa spun e ca trebuie sa facieti amandoi eforturi, si nu trebuie gasit doar un singur vinovat in toata afacerea asta. Iar faptul ca ti-a spus ca nu te mai iubeste..poate a vrut sa traga un semnal de alarma. Sa te ca sa te scoata din starea in care te (va) gasesti (gasiti). Ma sa va ajute Dumnezeu sa treceti si prin impasul asta Daca nu inteleg si nu vor sa accepte sub nici o forma faptul ca suntem impreuna, ma distantez cat de mult pot si nu ii aduc in discutie. Asta mi s-a intamplat mie. Nici dupa 4 ani de casatorie si un copil nu m-au acceptat. Nu cred ca trebuie dramatizat. Raman la varianta ca distantarea este cea mai buna solutie

Simona Tache - Tatoiu: Soţul meu nu suportă când mă vede

nu mai putea suporta linistea absoluta, punea in continuu filme, muzica, ma ruga sa-i citesc in continuu. in ultima zi, la spital, pot sa-ti spun ca a fost cum ai zis si tu, era agitat, se lupta incontinuu si ochii in orbite uneori ramaneau ficsi mult timp, apoi o luau la goana Soacra mea nu o suporta pe mama mea ca cica ma invata mama mea sa nu mai ascult de soacra mea!Soacra mea nu vrea ca sotu meu sa mearga cu mine la parintii mei, sotul meu nu prea s-a atasat de fratii mei, el fiind sing la parinti.Fratii mei se aduna la un gratar de sarbatori, merg toti pe la parintii mei, eu mai rar ca nu vrea sotu.IN concluzie. Nu mai suport mirosurile detergentilor, parfumurilor, mancarurilor etc. Medicul pneumolog mi-a spus ca am astm bronsic si ca nu voi mai scapa de el niciodata, dar ca pot duce o viata normala urmand tratamentul prescris de el. Intr-adevar, tratamentul e foarte bun. Nu mai am probleme cu respirstia, nu ma mai sufoc Sotul meu ma agaseaza. Se simte tot timpul urmarit si ii uraste fara motiv pe parintii mei,de 15 ani nu-i suporta si ma agaseaza cu tot felul de rautati la adresa lor.ce sa fac?parintii nu locuiesc cu noi si nici nu ne vizitam.va multumesc! Întrebare pusă de: POPA LOREDANA Sotul meu imperfect e sotul perfect pentru mine. By Mami si Tati scriu on Tuesday, January 26, 2021. Am aflat ieri, ca astazi este ziua sotului. La multi ani, sotilor! Nu, nu tuturor sotilor mei. Din fericire eu am unul si bun. Cel mai bun sot pe care puteam sa il am. Cei care ne cunosc bine stiu exact despre ce vorbesc. Iar cei care nu ne.

Sotul meu ma mai iubeste sau nu? Forumul Medical ROmedi

Oras: bucuresti. Postat pe: 4 Februarie 2009, ora 18:42. pur si simplu nu mai suport .Soacra mea vine la noi mananca bea face baie face mizerie si pleaca ,oare face asa ca sa ma scoata din minti ? Am tacut si tac dar mereu cand vine la noi sotul meu e ff nervos mereu se ia la cearta si dupa ce pleaca ea isi varsa nervii pe mine aoi isi da seama. cat dureaza si cat ma costa divortul. bandreea2010 Utilizator 12:58, 1 Februarie 2010. Buna ziua, Sunt casatorita de 4 ani, am un copil de 1 an si 6 luni. Stam cu chirie, nu ne mai intelegem deloc, avem discutii/ cearta zilnic si am decis sa divortam (mai mult eu, pt ca nu mai pot suporta). Castig mai mult decat sotul (cca 70% din venitul lunar. As putea spune in momentul de fata ca am o viata implinita. M-am casatorit recent cu un barbat care ma iubeste, pe care il iubesc si cu care, in ciuda opozitiei lui, am un copil extraordinar pe care il iubim amandoi. Problema este ca niciodata nu poti sti ce iti ofera viata. Daca ar fi sa ma despart de el, practic nu stiu cum as mai putea trai... Sunt dependenta de sotul meu - Jurnal d Pe cine va alege? sunt casatorita de 15 ani,nu am copii.Sotul meu m-a inselat cu o femeie mai tanara ca mine(eu 37,ea 28 ani)iar sotul meu 41 ani.Precizez ca m-a mai inselat o singura data,ocazional.Acum situatia s-a complicat...eu mi-am pierdut locul de munca,banii nu prea ne ajung...iar el in loc sa ma consoleze si-a cautat fericirea in bratele altei femei despre care spune ca e frumoasa,mai.

Aurel Padureanu nu mai vorbeste cu Catanga de cand a

Zilnic, timp de 13 ani, nu numai ca a spus ca merit toate aceste lucruri, dar mi-a aratat. Stiu ca multe persoane nu ne-au inteles. El nu a putut lucra. Avea probleme de sanatate mintala. Era obez. O sa va spun totusi ce le-am spus tuturor - sotul meu era mai mult barbat decat orice om pe care l-am cunoscut pana acum. Stia sa trateze corect o. Pagina 1 din 4 - ajutati-ma, sotul meu a plecat din nou... - postat in In unul sau in doi... mergem mai departe!: Buna fetelor, am mai scris povestea dar mai de mult. povestea mea e asa.... de ajunul craciunului2008 sotul meu a venit acasa si mi-a scpus ca vrea sa divortam pe motivul ca nu ma mai vrea si ca vea sa fie liber. din acel moment toata viata mea e un calvar 90 de operatii ca sa semene cu sotul lui Barbie, Ken (Video) Un barbat s-a lasat de bunavoie supus la 90 de operatii, cheltuind 100.000 de dolari, pentru a semana cu papusa Ken. Despre femei care fac orice sa se transforme in Barbie s-a mai auzit. Insa cochetaria feminina e legendara, asa ca, intr-un final, gestul poate fi acceptat, daca nu. Mai multe. Info. x OK. Info. x Shopping Forum; Profilul tau Login Cont nou; Toate forumurile » Mirese » Nunta mea. Cum sa pui soacra la punct! Subiect nou. Alege alt forum Tweet. Voteaza: Rating curent Cum sa pui soacra. buna elena. e destul de greu sa dai sfaturi in situatii din astea, mai ales cand nu se cunosc multe lucruri. incearca sa-ti dai seama ce vrei tu si incarca sa-l inviti pe sotul tau la o discutie calma din care sa inttelegi ce vrea si el. treci peste suferinta ta in acele momente si cauta sa fii obiectiva, fara sa te superi sau sa-l judeci. discutati matur ca doua persoane ce cauta solutii

Buna draga doamnascriu din proprie experientaam cunoscut un băiat la locul de munca eu m-am îndrăgostit orbește de el asta era in 2010.el ma folosea pentru ca ii dădeam mereu bani.la inceput eram mai mereu ca șoarecele si pisica ne certam foarte des el imi spunea ca nu poate fi cu mine ca am un copil ca sunt grasa ca sunt în multe feluri si ne despărțeam.radea de multe ori de. Nu mai mult de la acesti baieti, ci mai mult de la mine. Ca vreau sa calatoresc, sa umplu zidul de poze din toata lumea. Ca vreau sa am o cariera de care sa fiu mandra, nu la firma de 10 de persoane din colt ci la aia de 1500 din Londra. Ca vreau sa acumulez cunostinte, sa invat constant, sa nu ma plafonez cu ce-mi ofera cartierul in care m-am. Un om / 13 January 2018 8:55. Cert e, că e al naibi de simplu sa dai sfaturi altuia,într-o situație dificila.Aproape toți trecem, macar o data ,prin așa ceva.Stiu că e dureros,dificil și groaznic ,mai ales când pleci,nu pentru faptul că nu mai simți iubire ,ci din alte motive pe care nu le mai poți suporta.Nu cred în promisiunile de schimbare radicală și ,da nu cred in. Monica Tatoiu: Sotul nu suporta cand ma vede... Nu asta e problema, ci desconsiderarea la adresa telespectatorilor prin modul in care se imbraca, mai zis de dezbraca. Cred ca ar trebui sa fie constienta ca o femeie peste o anumita varsta nu trebuie sa se mai imbrace ca o pustoaica fiindca timpul, vrei, nu vrei, lasa urme oricat de bine le-ai masca

Gandurile unei femei mature: Nu-mi mai place deloc de

1. Edward Sanda a povestit într-un nou interviu #faraprotocol despre copilăria sa, care nu a fost neapărat una ușoară, despre cum vede oamenii din Moldova și cum a făcut cunoștință cu toată familia Cleopatrei Stratan
  2. CAPITOLUL II Filiaţia SECŢIUNEA 1 Stabilirea filiaţiei. Art. 430 . Tăgada paternităţii de către soţul mamei (1) Soţul mamei poate introduce acţiunea în tăgada paternităţii în termen de 3 ani, care curge fie de la data la care soţul a cunoscut că este prezumat tată al copilului, fie de la o dată ulterioară, când a aflat că prezumţia nu corespunde realităţii
  3. Brigitte Sfat a ajuns la capatul puterilor, dupa ce ultima cearta cu sotul sau, Florin Pastrama, a doborat-o psihic. Cei doi sunt din nou despartiti, iar deznodamantul casniciei lor se afla pe muchie de cutit. Vedeta chiar a izbucnit in lacrimi in direct, la Xtra Night Shw, recunoscand ca nu stie cu..
  4. sotul meu are probleme cu piciorul drept. » secțiunea: forum medical. de 3 luni sotul meu care este tanar are31 ani, se plange de durere, arsura, amorteala a piciorului drept.intr, o zi a scapat pe picior o greutate, mai precis pe glezna si nu a simtit nimic.se plange ca ii scdapa piciorul pe strada si nu stie ce sa faca,.
  5. Eram atat de indragostita ca nici nu mai stiam cum ma cheama Prima sotie a eroului suedez Bjorn Borg a povestit cum a inceput relatia ei cu cel mai mare jucator de tenis al tuturor timpurilor si a dezvaluit cum s-au petrecut lucrurile in anii lor de casnicie, in care doar ea stia cum sa ii citeasca emotiile celui care nu suporta sa piarda un.

Din cauza discuțiilor cu mama, nu mă mai înțeleg cu soțul

Nimeni nu o suporta pe batranica. Personalul se purta urat cu ea pentru ca femeia era necomunicativa, iar atunci cand spunea ceva era acra. Dupa ce au citit randurile de mai jos, toti i-au plans moartea: Ce vedeti, surorilor? Ve vedeti? La ce va ganditi cand ma priviti Nu mai fi stresata ca nu face bine la bebe!cat despre parintii tai o sa se obijnuiasca cu ideea de a avea un copil cu barbatul pe care il iubesti!Totusi ma mira ca dupa 8 ani ai tai inca nu l-au acceptat,sunt orgoliosi nu gluma,si la mine a fost la fel,ai mei nu erau de acord cu sotul meu o perioada indelungata si dupa ce k ne vedeam la. Va prezentam rezumatul serialului Ma numesc Zuleyha Episodul 106 difuzat de Kanal D. Serialul Ma numesc Zuleyha este difuzat de luni pana vineri de la ora 20.. Zuleyha care nu mai poate suporta desparțirea de copiii ei, ia arma lui Fekeli, se indreapta spre conacul Yaman si il impusca pe Demir

Jignirile in relatia de cuplu (cauze, efecte si atitudinea

Chiar am o prietena extraordinar de frumoasa si finuta, stiam ca sotul ei o inseala cu o femeie la polul opus ei. M-am gandit mult inainte sa-i zic. A fost socata, a apreciat foarte mult ca i-am spus. Ei sunt tot impreuna, sotul ei nu ma suporta, desi nu stie exact ca de la mine a aflat. Ea a ramas in continuare cea mai buna prietena a mea Nu ma refeream neaparat la sotul ei ci mai mult la mine, eu asta vreau. Faima trece, chiar si banii aia multi pot trece, dar intelegerea si iubirea ar trebui sa ramana in cuplu pana la sfarsitul vietii noastre. Ma rog. Eu nu cred ca sotul ei poate fi as intelegator, refuz sa cred asta. Cred ca isi neaga si el propriile sentimente de razvratire Prodanca poate ajunge in mai putin de trei saptamani langa sotul Reghecampf, daca autoritatile nu se hotarasc sa ii acorde sprijin. La mai putin de o saptamana de cand au reusit sa o intoarca din drumul spre Buzau, membrii consiliului local au refuzat sa suporte cheltuielile pentru amicalul cu Steaua, meci care ar fi trebuit sa se dispute sambata seara Eu cred ca e mai simplu sa plece primarul din Bucuresti. Oricum, nu a venit in Bucuresti decat in vizita, nu a locuit o singura zi in Bucuresti, nu a stat in trafic, pentru ca primarul cand vine e acompaniat de Politia Locala, care-i deschide intersectiile (), nu are nicio legatura cu acest oras, a mai declarat Nicusor Dan

Ex:eu nu puteam chema penimeni in casa fara ca el sa-si de-a acordul, si de cele mai multe ori era negativ, nu putea chem avecini sau copii in casa ca el ma intreba ce-I cu galagia asta sau ce este aici cantina (erau 2 copilasi vecini care, pentru faptul ca copilasul meu nu aveapofta de mancare, de fiecare data eu incercam sa- I pun cu el la. Ce sa fac ca sotul sa nu ma insele sotul te insala. Psihologii au stabilit faptul ca atunci cand un barbat decide sa insele, inseamna ca nu se simte fericit in casatorie. A inceput sa lipseasca ceva in relatiile conjugale. Un sot fericit care se simte iubit profund nu va risca niciodata casatoria Speriat nu sunt, dar sunt foarte precaut. Daca ies de doua ori pe saptamana din casa, incerc sa ma protejez cat de mult. Avand si doua fete, primul gand e sa fie sanatoase si suntem foarte responsabili, a mai declarat fotbalistul CFR-ului Alexandra Stan, interdicție de la soțul ei: Eu aș vrea să mai fac, dar nu mă lasă. Nici bine nu s-a măritat că Alexandra Stan a și primit interdicții de la soțul ei. Mai în glumă, mai în serios, artista a dezvăluit la ce anume are interzis. Cântăreața și-a găsit sufletul-pereche și s-a căsătorit cu.

ce ma fac cu sotul meu

Stimulentul de insertie nu se mai plateste in urmatoarele situatii: copilul a implinit varsta de 2 ani, respectiv 3 ani in cazul copilului cu handicap; beneficiarul nu mai realizeaza venituri supuse impozitului si nici nu se afla in concediul pentru cresterea copilului; a avut loc decesul copilului. beneficiarul nu si-a achitat taxele si. Si eu si sotul meu o iubim mai mult ca pe oricine si orice. Nu suporta sa fie certat. Buna eu am o fetita face 4 anisori in iulie si de vreo cateva luni nu ma mai inteleg cu ea .Daca nu i se da cea ce vrea da in mine ,urla ma scuipa ,ma stramba se arunca pe jos chiar nu mai stiu ce sa ma mai fac am incercat sa o pedepsesc sai mai trag. Nu a mai putut suporta durerile nasterii si s-a sinucis: Familia a refuzat cezariana - Ce spune sotul ei O femeie insarcinata si-a pus capat zilelor fiindca nu a mai suportat durerile in timpul nasterii. Familia ei a refuzat cezariana si le-au cerut medicilor doar sa o tina sub observatie Dupa ce ne-am refugiat in Austria,speram ca in sfarsit vom avea o viata mai buna,dar a trecut mult timp pana copiii au scapat de cosmaruri si traume.In primul an dupa ce ne-am refugiat am mai nascut o fetita si nu dupa mult timp,sotul mi-a spus ca nu ma mai iubeste si m-a parasit.De atunci mi-am crescut singura cei patru copii.Munceam de dimineata pana seara,iar noaptea faceam treburile prin.

Nu cred ca exista femeie pe lumea asta care sa stea langa sotul ei, la rau in cazul de fata cand sotul suferind de aceasta afectiune, mai ales daca are pana in 50 de ani, nu cred. Mai degraba stau barbatii langa sotiile lor daca se imbolnavesc de cancer sau de alte lucruri Nu vedem nici aici un interes major pentru el, interesul major si dependenta fata de el sunt emotionale, ea spunand ca asta si isi doreste de la el, nu mai mult neaparat. Ce simt cei doi pentru sotii lor? Soarele (ea) este in detrimentul lui Mercur (sotul), deci nu il suporta pe acesta Nu am crezut nici cand m-au sunat prietenii, nici cand au dat toti buzna in apartament, si nici cand cei veniti vorbeau in soapta, privindu-ma. Nu am crezut. Doar cand mi-au adus telefonul si verigheta celui care acum cateva ore inca era sotul meu, am inteles ca nu mai e.. in urma unui accident cumplit, a pierdut in fata mortii Poliția nu a confirmat toate detaliile dezvăluite de Terry. Reed a fost acuzat pe 1 august de uciderea lui Junius, plus are la activ alte două acuzații de atac agravat cu o armă mortală. Un vecin a povestit cum a văzut-o pe femeie ieşind din casă, având mai multe plăgi prin împuşcare la nivelul corpului

Discuția asta despre femei nesatisfăcute sexual e aur

1. De cand m am intors la serviciu sotul meu este tot mai nervos, mai nemultumit,imi spune ca nu ii place atitudinea mea, nu ii mai place persoana mea,ca ma enervez si il jignesc mereu ,ca nu ii place cum arat,ca sunt grasa am 6 kg in plus fata de kg de la carte , ca am 2 alunite pe fata si ca arat ca babele,ca este stresat in preajma mea, ca nu.
  2. Lifestyle ; Retete ; Horoscop ; City ; Forum ; Nu ai cont? Inregistreaza-te
  3. Mai multe despre Nastere; Bebelusul. Bebelusii gemeni; Bebelusii prematuri; Sanatatea bebelusului; Primele zile acasa; Alaptarea , Diversificarea; Dezvoltarea bebelusului; mai multe despre bebe.. 1-3 ani. Bolile copilului; Ingrijirea copilului 1-3 ani; Educatia copilului 1-3 ani; Alimentatia copilului 1-3 ani; mai multe despre 1-3 ani.. 4-6 ani.
  4. Cum Pandemia ar putea forta o generatie de mame sa iasa din forta de munca. In ultimele luni, Alicia Wertz abia si-a vazut sotul. De cand scolile s-au inchis in orasul lor din nordul Alabamei in martie, s-au concentrat in mod unic asupra unui singur obiectiv: asigurarea faptului ca cineva isi urmareste cei trei copii
  5. ori ai nostri este agresiv. eu lucrez in anglia si copiii au fost in grija lui in ultimele 3 luni, desi am trimis la saptamana cate 200lire el a lasat foarte multe datorii la intretinere si chiar eram pe punctul de a ramane fara utilitati ba mai mult am aflat de la.

In lipsa relatiilor sexuale cu sotul meu, care din motive de sanatate(a sa) nu se mai simte potent, mi-am reorganizat viata in asa fel incat sa nu ma simt complexata sau mai bine spus imi controlez dorintele. Cred ca o reasezare a sentimentelor, a dorintelor a gandurilor poate determina femeia sa nu simta lipsa relatiilor sexuale Nu am mai fost eu până când un prieten de-al meu nu m-a trimis la un bărbat Mare, numit Marele Baba Ogbogo, că ar putea fi de ajutor situației mele, La început, m-am îndoit, iar mai târziu l-am contactat și mi-a spus că va primi o vraja de dragoste pregatita pentru a-mi reveni sotul la mine Sotul o intreaba unde a fost toata noaptea, la care femeia raspunde ca a dormit la cea mai buna prietena a ei. Sotul da telefon la 10 dintre cele mai bune pietene ale sotiei: nici una nu ii confirma ca a dormit peste noapte la ea. Prietenia intre barbati: Sotul se intoarce acasa dimineata Odata ce cineva ma dezamageste o tin minte toata viata. Nu neaparat ca nu mai vb cu ea ,dar mi-am pierdut increderea. Despre relatii ,poate ca sunt de moda veche,respect casa,familia si caminul. Nu imi plac schimbarile si asta nu inseamna ca sunt slaba. Pur si simplu imi place rutina. Ma simt bine cu lucruri vechi si obiceiuri cunoscute

Buna. Am inteles ca pentru oameni cu greutate se recomanda saltea cu arcuri. Totusi, nici o saltea nu scrie pe site cate kg suporta. Pe unele site-uri concurente sunt saltele care se lauda ca suporta si 150-180, a vazut chiar care zice 200 si majoritatea scriu ca e per persoana. Eu m-am uitat la saltele de 1 persoana gen 200x120, max 140 latime -Nu,si-a uitat portofelul acasa. ***- Este nemaipomenit,urla din baie sotul furios,lama noua-nouta si nu reusesc sa ma rad cu ea,nu taie deloc! -Nu fi caraghios,spune sotia,doar nu ai o barba mai tare decat marginile de la sandalele mele de plaja

Nu stiu cine a spus ca sunteti misogin, dar cred ca nu a citit mai mult de doua articole scrise de d-voastra. Daca rezonez cu ce ati scris, probabil ca sunt si eu misogina si nu ma simt. In fine, eu imi aduc bine aminte declaratiile d-voastra de dragoste la adresa sexului frumos si ele pot fi consultate doar cu cateva click-uri pentru ca le. Ca sa-l urmez, am demisionat de la locul de munca, in anul 2012. In anul 2013 am luat cu noi si pe fiul meu, atunci in varsta de 13 ani. Timp de mai bine de 3 ani nu am lucrat, ocupandu-ma de casa, de afacerea lui, lucrand efectiv cu spatele la renovarea casei lui dobandita cu credit inainte de casatoria noastra

Ma simt inselat - Răspunsuri Avocatnet

1. Din pacate, oricum va trebui sa indure din nou tratamente si terapii soc, despre care mi-a spus si in ianuarie 2020, dupa ultima doza de imunoglobulina ca nu crede ca le mai accepta sau suporta. Ovidiu Goga, sotul Sorinei Pintea, cel mai bun om pe care il cunosc, a scris sotul Sorinei Pintea pe Facebook
  2. Caz rar, am nevoie de sfaturi!!! Forum Crestin Ortodox > Minuni ale Ortodoxiei > Intamplari adevarate: Caz rar, am nevoie de sfaturi!!
  3. e pot suporta o rata de sa zicem 200 de euro. .Am luat si noi un apartament acum 2 ani si jumatate prin cec.Suma erade 120000lei.intre timp eu am ajuns somera iar sotul de la 1900lei/luna mai are 1100lei.am dori sa renuntam la imobil,mai trebuie sa platim ceVA LA BANCA?suntem cu.
  4. Orice mama isi apara copilul, mai ales cand vede ca sufera sau ca este pus la zid, asa cum se declara Bianca Dragusanu. Orice mama isi apara copilul, mai ales cand vede ca sufera sau ca este pus la zid, asa cum se declara Bianca Dragusanu. Acasă MONDEN Mama Biancai Dragusanu nu il suporta pe Cristea! Ce spune despre divort! 2014-01-08 1:14.
  5. Am 28 de ani,sunt din Bucuresti si sunt casatorit de 2 ani si am 2 copii,unul mic de 1 an,si celalalt de 7 ani si mai am si o sora care-i maritata si sta la sotul ei.Noi locuim cu mama,care are 56 de ani in apartamentul ei cu 3 camere.Mamei nu-i mai convine nimic si a hotarat sa vanda apartamentul iar eu cu familia nu am unde sa ma duc si mai.
  6. Sotul si sotia aveau un caine rau. Se hotarasc sa scape de el. Sotul ia cainele se urca in masina si il duce la cateva strazi distanta, il lasa acolo. Se intoarce sotul acasa si peste 2 ore, hop si cainele la usa . A doua zi, se urca sotul in masina, ia cainele s
  7. Am si calitati si defecte, am si momente bune si mai putin bune, si reusesc cu toate astea sa imi fac sarcinile zilnice, sa ma bucur, sa imi iubesc copiii si sotul/sotia. In concluzie, daca va confruntati cu astfel de ganduri si de stari nu ezitati sa apelati la ajutorul unui psihoterapeut de orientare cognitiv comportamentala care va va.

Nu am murit in acel accident si nici sange nu se vedea, iar sotul meu striga la sofer sa opreasca masina. Desigur, sotul tau nu te-a vazut in vis moarta si nu a zarit nici sange intrucat nu putea suporta sa vada asta, si a influentat in acest fel desfasurarea visului. Multumesc inca odata pt.faptul ca mi-ati raspuns desi nu ma asteptam. Restu' nu ma suporta, poate pentru ca in general ii sfidez. Nu am un job stabil. Sunt adultul cu suflet si atitudine de adolescent golan. Si imi place asa. Poate asta ma face sa nu stau prea mult timp intr-un loc. Calatoresc mult. Foarte mult. Sunt pe 3 continente diferite intr-o luna. Ma distrez, regulez, beau, incerc tot felul de chestii

Sotul meu este homosexual? Comunitatea SfatulMedicului

- Ce ma fac cand nu mai pot plati ratele? - Ma c*c pe pot suporta o rata de sa zicem 200 de euro. .Am luat si noi un apartament acum 2 ani si jumatate prin cec.Suma erade 120000lei.intre timp eu am ajuns somera iar sotul de la 1900lei/luna mai are 1100lei.am dori sa renuntam la imobil,mai trebuie sa platim ceVA LA BANCA?suntem cu rata. impreuna, asa ca l-am crezut. De fapt nu mai suporta sa ma minta. Vestea ca are alta prietena si ca s-a mutat cu ea intr-un alt oras m-a innebunit. Pana intr-o cand ne-am intalnit. Continue reading 'When love becomes sex an vendetta' Posted in Review-urile Tags: teenage se

Am o curte mare, de peste 3000mp si am nevoie de ceva care sa ma ajute si in curte dar si in gradina, ne cam invadeaza balariile 8/12 luni in fiecare an. Cositul de mana nu mai este o solutie pentru ca deh, avem o varsta si nu prea ne mai descurcam cu atata munca Bancul Zilei 23.01.2021. Postat de: admin / Categorie: Bancul Zilei. Copilul nu vrea sa manânce cereale. Maica-sa îl tot cearta, copilul plânge. La un moment dat tatal îi sopteste ceva la ureche, dupa care copilul repede manânca tot din farfurie si se duce la joaca. Mama surprinsa îl întreaba pe sot

Soacra mea nu ma mai suporta

1. eata, iar eu incep ziua varsand. Am deja 5 zile in care nu am mancat nimic, abia inghit lichide, am slabit 5 kg, arat ca o stafie
  2. tea si fata mea , tristetea fiind singurul meu sentiment din acel moment , si din ultimele luni.Nu pot suporta , sa ma gandesc ca fiica mea e aproape moarta , sotul meu nu mai da niciun semn de viata , iar cealalta fiica nu poate dormi noaptea
  3. Ioana Tariceanu s-ar bucura daca sotul ei n-ar mai fi premier. Ioana Popescu Tariceanu a acceptat invitatia lui Ion Cristoiu de a taifasui la emisiunea Zig Zag de la Antena 3, in ziua de Sf. Ion. Sotia premierului prefera sa apara cat mai putin in mass-media, dar a acceptat sa participe la aceasta emisiune de sarbatoare, cu conditia sa nu.
  4. Zuleyha care nu mai poate suporta desparțirea de copiii ei, ia arma lui Fekeli, se indreapta spre conacul Yaman si il impusca pe Demir. In timp ce Demir este dus la spital, Zuleyha sii ia ramas bun de la copii inainte de a fi arestata. Yilmaz ajunge prea tarziu
  5. Tine-ma in brate, nu ma varsa pe jos! Nu mai fa vertical! Fa orizontal! Alina este o baiat. A! E! I! O!, orice vocala sau consoana care tasneste mai devreme sau mai tarziu prin buzele mute ale unui copil cu autism din centrul pe care l-am infiintat in 2007 si care ma conduce
  6. Buna ziua,va scriu chinuita de groaza si frica ,pur si simplu nu am idee ce sa mai fac.Chestia este ca sotul ma invinuieste ca il insel si ma terorizeaza,ma urmareste,ma ameninta cu moartea de multe ori psihic ma omoara si traumeaza si copilul de 4 ani ,(eu nu mi-am inselat sotul nicidecum)mi-a spus din timp daca anunt politia ma omoara spuneti.
Ma Numesc Zuleyha Episodul 21 Rezumat: Secretul lui FekeliIleana Badiu si Ana Bitu, prietene de 30 de ani! "InVIDEO Nicoleta Luciu, pe masa de operatie! "Ma pedepsestePJ Masks Super Pigiamini - Chi è sgarbato non vieneReteta de Fursecuri cu Ciocolata si Fulgi de OvazEVOline Backflip, 2 prese Schuko, 1 USB-Charger, vetro neroAltheatenoiembrie 2010 | Doinitza`s cakes

ma aflu in aceeasi situatie si eu doar ca eu am 4 copii respectiv o fetita de 4 ani jumate un baiat de 3 ani unul de 1 an si 7 luni si un bebe de aproape 2 lunice sa zic sotul s-a schimbat mult nu are rabdare cu copii nici cu mine ridica mai mereu tonul sau jigneste si imi cade greu chiar daca apoi isi doreste sa ne impacam ,nu isi cere. Rezumatul serialului turcesc Ma numesc Zuleyha Episodul 60 difuzat de Kanal D. Rezumatul este realizat dupa episodul original difuzat de postul turcesc ATV. Zuleyha care nu mai poate suporta desparțirea de copiii ei, ia arma lui Fekeli, se indreapta spre conacul Yaman si il impusca pe Demir. In timp ce Demir este dus la spital, Zuleyha sii [ Privații nu pot suporta singuri costul intervențiilor. Spitalele private nu pot suporta costurile intervențiilor chirurgicale fără o contribuție personală a pacientului, în condițiile în care Casa Națională de Asigurări de Sănătate decontează, spre exemplu, o apendicectomie cu 1.500 de lei, iar operația costă în realitate în.